دکتر علی اکبر عطایی
رینوپلاستی
ماموپلاستی(زیبایی و کوچک کردن و لیفت سینه)

سلام و درود

با تشکر از شما به جهت انتخاب این سایت برای بازدید .لطفا برای دیدن متن کامل موضوع مورد جستجوی خودتان به انتهای همین صفحه مراجعه فرمایید

خدمات


آنچه قبل از تصمیم به هرگونه عمل جراحی پلاستیک و زیبایی باید بدانید


آنچه قبل از تصمیم به هرگونه عمل جراحی پلاستیک و زیبایی باید بدانید

به نام زیبا آفرین هستی

زندگی زیباست ای زیبه پسند زیبه اندیشان به زیبایی رسند

تمام داروها، اقدامات پزشکی و عمل جراحی دارای عوارض میباشند که بسیاری از آنها اجتناب ناپذیر هستند ولی در کل منافع بر عوارض ارجحیت دارند. با همکاری بین پزشک و بیمار و دقت در بیان مسائل و مشکلات بیماریها و مصارف دارویی و هرگونه عادت و رفتار، پزشک شما میتواند در جهت کاهش خطرات و عوارض به شما کمک کند. پس هرگونه سابقه بیماری، آلرژی، جراحی، مصرف دارو و انواع مسکن، دخانیات و... را به پزشک خودتان اطلاع دهید.

قبل از تصمیم نهایی در مورد موضوع مورد نظر خودتان حتماً تمام سؤالات عوارض، منافع، درمانهای جایگزین و هزینه های مرتبط را از پزشک خودتان بپرسید.

در مواردی که عارضه ای رخ بدهد اعتماد خود به پزشک را تقویت کنید و با همکاری همدیگر در بهبود شرایط تلاش کنید و به توصیه های پزشک خودتان گوش کنید و مطابق برنامه جلو بروید تا بهترین نتیجه ممکن را به دست آورید.

حتماً قبل از تصمیم نهایی در مورد موضوع مورد نظرتان با همسر، والدین و کسانی که دخالت مستقیم در زندگی شما دارند مشورت نمایید و عوارض و منافع موضوع را کامل برای آنها شفاف سازی نمایید ولی در نهایت تصمیم گیرنده نهایی خودتان باشید.

در مورد عملهای زیبایی توجه داشته باشید که سلیقه افراد متفاوت است و از طرفی واکنش بافت زنده به جراحی به صورت صد در صد قابل پیش بینی نیست، بنابراین هدف از جراحی بهتر شدن نسبی است.

برگه ی اطلاعات ضروری و بایدها و نبایدها و مراقبتهای قبل و بعد از عمل را حتماً در مطب دریافت کنید و با دقت مطالعه کنید. هرگونه سؤالی داشتید بصورت حضوری یا از طریق تلفن بپرسید.

اگرچه خطرات و عوارض در اقدامات پزشکی همواره وجود دارد ولی قبل از تصمیم نهایی به عمل جراحی از صلاحیت علمی پزشک خود اطمینان حاصل کنید.

نکته بسیار مهم اینست که شما واقع بین باشیدو از اینکه پزشکتان با صداقت خطرات و عوارض جراحی را برای شما بازگو میکندنگران نشوید و به پزشکتان اطمینان کنید ،از قول ها و تضمینهای غیر واقعی نگران شوید که کسانی که عموما صلاحیت علمی جراحی شما را ندارند برای جلب اعتماد شما ناچارند شما را با مطالب غیر علمی و اغلب گمراه کننده فریب دهند

در سایت انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران به آدرس www.plasticsurgeons.ir اسامی تمام پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک قابل دسترس است. فریب تبلیغات و عناوین غیرواقعی را نخورید.

هزینه پرداختی شما شامل: هزینه کلینیک، داروها و مواد مصرفی داخل کلینیک، هزینه پزشک بی هوشی، حق العمل جراح و کسر مالیات آن میباشد.

بسیاری ازاین هزینه ها در اختیار و تحت مسئولیت جراح نیستند.

با آرزوی سلامتی و بهترینها برای شما

دکتر عطائی


آدرس مطب : تهران ، میدان ونک ،نرسیده به پل همت ،جنب ساختمان خورشید ،ساختمان 1266،طبقه ی چهارم،واحد 14
تلفن : 88889004 - 021

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید